O hotelu

Vítejte na stránkách hotelu Rudolf!


Hledáte-li ubytování v Havířově, kde pod jednou střechou naleznete pohodlí, čistotu, vstřícný personál, chutnou kuchyni, relaxaci, nerušené zázemí pro pracovní aktivity i soukromé chvíle, pak je náš hotel tím pravým místem pro Vás.

Hotel Rudolf je situován do příměstské části plné zeleně, pouhých 5 min od hlavního vlakového nádraží Havířov. Výhodná poloha u hlavní trasy Ostrava – Havířov – Karviná – Polsko je ideální pro rychlý dosah těchto měst, polského pomezí i krásné oblasti Beskyd.

K ubytování nabízíme příjemně laděné pokoje typu Standard, Komfort nebo Apartmán s celkovou ubytovací kapacitou 69 hostů. Pokoje jsou připraveny rovněž pro handicapované hosty. Samozřejmostí je monitorované parkoviště i Wi-fi připojení.

Skvělý gastronomický zážitek, klid a pohodlí zaručujeme nejen v hotelové restauraci, ale také ve stylové kavárně či lobby baru s nonstop provozem.

Oblíbené wellness procedury k pohodové relaxaci poskytuje hotelový wellness club.

Firemní akce, školení, semináře, teambuildingy, ale také svatby, soukromé oslavy a setkání všeho druhu probíhají v Hotelu Rudolf vždy bez stresu a na úrovni. Za Vaší spokojeností stojí pečlivě proškolený personál, nadstandardní zázemí a technické vybavení.

Pro radost Vás i Vašich blízkých jsou zde dárkové poukazy a exkluzivní nabídka destilátů Rudolf Jelínek v dárkovém balení.

Naší prioritou je, abyste se u nás cítili opravdu dobře!
Přehled starších článků | Počet přečtení: 2919x


Kontakt


Hotel Rudolf Havířov
U Motelu 861/3
736 01 Havířov-Město

Recepce:
tel: (+420)­ 596 811 220
gsm: (+420)­ 737 646 364

recepce@hotelrudolf.cz

GPS: 49°47'15.332"N, 18°24'51.172"E

Více informací najdete zde

 

Sociální sítě a další informace
Recepce, lobby bar a kavárna
Nepřetržitý provoz

Restaurace
Pondělí - Sobota: 11:00 - 22:00
Neděle: 13:00 - 22:00